GAZETTE CENTENAIRE DY (extrait)


 


 

Michel Liénard (22.03.1932 à Tournai - (17/03/2015 Tournai) Affiliation à ROYAL RACING CLUB TOURNAISIEN (36) le 14.08.1946; démisiion le 07.06.1971.

Grâce à Guy Henry (Antoing) et Hubert Schram (Laeken)

 

Gregory Mertens (02.02.1991 te Anderlecht - 30.04.2015 te Genk) Aansluiting bij DILBEEK SPORT (6325) op 21.02.1997; tijdelijke overgang naar ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHT (35) in 1999/2005; overgang naar KONINKLIJKE ATHLETIEKE ASSOCIATIE GENT (7) op 01.07.2005; overgang naar CERCLE BRUGGE KONINKLIJK SPORTVERENIGING (12) op 31.01.2011; overgang naar KONINKLIJKE SPORTING CLUB LOKEREN OOST-VLAANDEREN (282) op 09.01.2014.

Grâce à Hubert Schram (Laeken)

***

Marcel Arys (15.03.1943 te Nieuwkerken - 15.06.2014 te Aalst). Aansluiting bij KONINKLIJKE SPORTCLUB EENDRACHT AALST (90) in 1955; overgang naar FOOTBALL CLUB DENDERLEEUW (5647) in 1964; overgang naar FOOTBALL CLUB EDIXVELDE NIEUWERKERKEN (7017) in 1967.

***

Willy Van de Velde (14.04.1943 à Hekelgem - 24.06.2014 à Aalst). Affiliation à UNION SAINT-GILLOISE (Société Royale) (10) le 09.09.1960; transfert à KONINKLIJKE FOOTBALL CLUB VIGOR HAMME (211) le 01.07.1966; transfert à SPORTKRING AALST (4262) le 01.07.1968.

***

Michel Arnold (05.08.1944 à Andenne - 21.12.2014 à Andenne). Affiliation à ROYAL CERCLE SPORTIF ANDENNAIS (307) le 05.06.1956; transfert à UNION SAINT-GILLOISE (Société Royale) (10) le 01.07.1966; transfert à ROYAL CERCLE SPORTIF ANDENNAIS (307) le 01.07.1971; démisssion le 24.06.1977.

***

Jozef Slegers (25.02.1938 te Retie - 22.12.2014 te Retie) Aansluiting bij RETIE SPORTKRING (2673) op 07.11.1948; ontslag op 20.04.1973; tijdelijke overgang naar ROYAL BEERSCHOT ATHLETIC CLUB (13) in 1957/1958; naar KASTERLEE SPORTKRING (3734) in 1965/1966.

***

Leo Verfaillie (27.05.1936 te Antwerpen - 31.12.2014 te Deurne) Aansluiting bij ROYAL BERCHEM SPORT (28) op 11.07.1946; overgang naar KONINKLIJKE FOOTBALL CLUB HERENTALS (97) op 01.07.1961; overgang naar KONINKLIJKE TUBANTIA BORGERHOUT FOOTBALL CLUB (64) op 01.07.1967; overgang naar ACHTERBROEK VOETBALVERENIGING (5176) in 1970/1971; overgang naar HORENDONK FOOTBALL CLUB (4864) op 01.07.1971; overgang naar KONINKLIJKE OLYMPIC VOETBALKLUB ANTWERPEN (500) op 02.06.1973; overgang naar VOETBALKLUB SCHILDE (8108) op 29.05.1975; overgang naar FOOTBALL CLUB BRIDGE MERKSEM (8111) op 09.07.1976; overgang naar KONINKLIJKE TUBANTIA BORGHERHOUT VOETBALKLUB (64) op 31.05.1978; ontslag op 04.12.1998.

***